-21%










Рушник-пештемаль пляжний Love You Home ly60183 100х180 см бежевий
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рушник-пештемаль пляжний Love You Home
Пештемаль рушник Love You Home - 100% бавовна для максимального комфорту. Легкий та стильний рушник пештемаль створює справжній затишок та комфорт щодня. Натуральна бавовна гарантує якість, м'якість та довговічність – ідеальний вибір для дому, пляжу чи сауни.
Характеристики:
- Тип: рушник-пештемаль
- Тип рушника: пляжний
- Склад тканини: 100% бавовна
- Щільність: 250 г/м2
- Форма: прямокутна
- Розміри: 100х180 см
- Виробник: Love You
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Love You |
| Довжина | 180 см |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 100 см |
| Тип тканини | Пештемаль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 180 см |
| Тип | Рушник пляжний |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 444 ₴




