-20%










Прямокутна форма для запікання 25х12х5 см Kamille KM-6006M
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Форма для запікання Kamille - дуже зручна та практична, чудово підходить для використання в домашніх умовах, а також просто незамінна на професійній кухні. Форма виконана з вуглецевої сталі з антипригарним покриттям і відрізняється своєю міцністю та зносостійкістю. У такій формі дуже зручно готувати різні запіканки та пироги, хліб, терини, лазанню, овочеві, рибні чи м'ясні страви. Маючи на своїй кухні таку форму, Ви завжди зможете порадувати своїх рідних і близьких смачною та корисною їжею.
Характеристики:
- Тип: форма
- Форма: прямокутна
- Матеріал форми: вуглецева сталь
- Розміри: 25х12х5 см, 28х15х7 см
- Конструкція форми: цільна
- Антипригарне покриття< /li>
- Тип духовки: газова, електрична
- Підходить для миття в посудомийній машині
- Колір: сірий, бежевий
- Виробник: Kamille
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kamille |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Довжина | 280 мм |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Матеріал | Вуглецева сталь |
| Стан | Новий |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Тип форми | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 150 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 280 мм |
| Призначення форми | Для лазаньї, для м'яса, для птиці, для риби |
- Ціна: 177 ₴



