

Екстракт зеленого чаю Life Extension Mega Green Tea Extract Decaffeinated, 100 вегакапсул без кофеїну
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Life Extension Mega Green Tea Extract Decaffeinated - натуральна харчова добавка, що містить екстракт листя зеленого чаю, який підтримує здорове розмноження клітин, метаболічну функцію та здоров'я серцево-судинної системи.
Особливості:
- Містить понад 325 мг потужного EGCG
- Підтримує клітинне, серцево-судинне та когнітивне здоров'я
- Допомагає підтримувати рівень холестерину в межах норми
- Сприяє здоровій клітинній проліферації та метаболічній функції
Зелений чай (Camellia sinensis) містить корисні для здоров'я поліфенольні сполуки, такі як епігалокатехін-3-галлат (EGCG), потужний антивіковий фітонутрієнт, який став предметом великих наукових досліджень. Наш екстракт зеленого чаю без кофеїну містить більше цих сильнодіючих сполук, ніж еквівалент кількох чашок зеленого чаю.
Як приймати:
Приймайте по одній (1) капсулі на день без їжі або за рекомендацією лікаря.
Вміст елементів у 1й порції:
1 вегакапсулаЕкстракт зеленого чаю без кофеїну (лист) (стд. до 98% поліфенолів, 45% ЕГКГ) 725 мг
Інгредієнти
Рослинна целюлоза (капсула), рисове борошно, стеаринова кислота, діоксид кремнію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Life Extension |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 14 |
| Вміст порції | 1 вегакапсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 100 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 100 |
| Призначення | Антиоксиданти, Для мозку, Для серцево-судинної системи, Для прискорення метаболізму |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Форма випуску | Вегакапсулі |
| Ширина в упаковці | 7 см |
- Ціна: 1 385 ₴
