

Аргінін Applied Nutrition L-Arginine 1500, 120 капсул
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Applied Nutrition L-Arginine 1500 – амінокислотна добавка на основі L-аргініну для раціону активних людей і тренувального режиму.
Особливості Applied Nutrition L-Arginine 1500:
- Містить L-аргінін — амінокислоту, яка також може надходити з їжею.
- Представлений у форматі капсул із рослинною оболонкою.
- Підходить для споживачів з окремими дієтичними, релігійними або культурними обмеженнями.
L-аргінін належить до амінокислот, які організм може виробляти самостійно та отримувати з раціону. Джерелами аргініну в харчуванні є соя, курятина та яловичина.
Переваги Applied Nutrition L-Arginine 1500:
- Доповнює раціон аргініном при активному способі життя.
- Зручний для прийому перед тренуванням.
- Має рослинну капсульну оболонку та сертифікат Halal.
Добавка може бути частиною раціону дорослих людей, які регулярно тренуються та хочуть підтримувати надходження амінокислот з урахуванням свого режиму харчування.
Як приймати Applied Nutrition L-Arginine 1500:
Приймати одну порцію — 2 капсули щодня перед тренуванням. Перед початком прийому проконсультуйтеся з лікарем.
Вміст елементів у 1й порції:
2 капсулиL-Аргінін 1500 мг
- аргінін 1230 мг
Інгредієнти
L-аргінін, рослинна капсула (гідроксипропілметилцелюлоза), антислежувальні агенти (стеарат магнію, діоксид кремнію).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Applied Nutrition |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 14 |
| Вміст порції | 2 капсули |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Група | Замінні |
| Країна виробника | Великобританія |
| Кількість в упаковці, шт. | 120 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 60 |
| Призначення | Для набору м'язової маси, Для підвищення витривалості, Для репродуктивної системи, Для серцево-судинної системи |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 7 см |
- Ціна: 890 ₴
