
Кальцій та вітамін K2 Applied Nutrition Calcium & Vitamin K2, 60 капсул
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Applied Nutrition Calcium & Vitamin K2 – вітамінно-мінеральна дієтична добавка у капсулах з кальцієм і вітаміном K2 у формі MK-7. Продукт призначений для доповнення щоденного раціону людей, які приділяють увагу збалансованому харчуванню.
Особливості Applied Nutrition Calcium & Vitamin K2:
- Формула поєднує кальцій і вітамін K2 у формі MK-7.
- Капсули підходять для вегетаріанського раціону.
- Продукт має халяльну сертифікацію та не містить поширених алергенів.
Кальцій є мінеральним компонентом раціону, а вітамін K2 належить до жиророзчинних вітамінів. Така комбінація може бути частиною щоденного харчування для тих, хто хоче доповнити раціон кальцієм і вітаміном K2.
Переваги Applied Nutrition Calcium & Vitamin K2:
- Допомагає доповнити раціон кальцієм і вітаміном K2.
- Підходить для щоденного використання разом із їжею.
- Формат капсул зручний для включення у звичний режим харчування.
Applied Nutrition Calcium & Vitamin K2 можна включати до раціону при активному способі життя або при підвищеній увазі до складу щоденного харчування. Використовуйте продукт як частину різноманітного раціону.
Як приймати Applied Nutrition Calcium & Vitamin K2:
Приймати 1 порцію (2 капсули) на день під час їжі. Перед початком прийому проконсультуйтеся з лікарем.
Вміст елементів у 1й порції:
2 капсулиКальцій 440 мг
Вітамін K2 (як MK-7) 75 мкг
Інгредієнти
Карбонат магнію, бісгліцинат кальцію, оболонка капсули (гідроксипропілметилцелюлоза, барвник [Блискучий синій]), вітамін K2 (як менахінон-7), антислежувальні агенти (магнієві солі жирних кислот, діоксид кремнію).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Applied Nutrition |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.12 кг |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 2 капсули |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Країна виробника | Великобританія |
| Кількість в упаковці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 30 |
| Окремі вітаміни | Вітамін K |
| Окремі мінерали | Кальцій |
| Призначення | Для загального оздоровлення, Для опорно-рухового апарату |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 530 ₴
