
Магній та вітамін D3 Applied Nutrition Magnesium & Vitamin D3, 60 капсул
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Applied Nutrition Magnesium & Vitamin D3 Capsules – вітамінно-мінеральна дієтична добавка у капсулах з магнієм і вітаміном D3. Продукт призначений для доповнення щоденного раціону та може використовуватися як частина збалансованого харчування.
Особливості Applied Nutrition Magnesium & Vitamin D3 Capsules:
- Формула поєднує магній і вітамін D3 у формі холекальциферолу.
- У складі використовуються різні форми магнію: бісгліцинат, цитрат і таурат.
- Капсули підходять для вегетаріанського раціону та мають халяльну сертифікацію.
Магній належить до мінеральних компонентів раціону, а вітамін D3 є жиророзчинним вітаміном. Така комбінація підходить для тих, хто хоче доповнити щоденне харчування цими нутрієнтами без зміни звичного режиму харчування.
Переваги Applied Nutrition Magnesium & Vitamin D3 Capsules:
- Допомагає доповнити раціон магнієм і вітаміном D3.
- Підходить для щоденного прийому разом із їжею.
- Не містить поширених алергенів за даними виробника.
Applied Nutrition Magnesium & Vitamin D3 Capsules можна включати до раціону людям з активним способом життя, а також тим, хто приділяє увагу збалансованому надходженню вітамінів і мінералів. Продукт слід використовувати як доповнення до різноманітного харчування.
Як приймати Applied Nutrition Magnesium & Vitamin D3 Capsules:
Приймати 1 порцію на день під час їжі — 2 капсули. Перед початком прийому проконсультуйтеся з лікарем.
Вміст елементів у 1й порції:
2 капсулиМагній 280 мг
Вітамін D3 5 мкг (200 IU)
Інгредієнти
Бісгліцинат магнію, цитрат магнію, оболонка капсули [гідроксипропілметилцелюлоза, барвник (блискучий синій)], таурат магнію, агенти проти злежування (магнієві солі жирних кислот, діоксид кремнію), вітамін D3 (холекальциферол).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Applied Nutrition |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.12 кг |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 2 капсули |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Країна виробника | Великобританія |
| Кількість в упаковці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 30 |
| Окремі вітаміни | Вітамін D |
| Окремі мінерали | Магній |
| Призначення | Для нервової системи, Для загального оздоровлення, Для опорно-рухового апарату, Для поліпшення сну |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 650 ₴
