


Натуральна добавка Puritan's Pride Oil of Oregano 150 mg, 90 капсул
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Puritan's Pride Oil of Oregano 150 mg - натуральна добавка, що містить низку цінних компонентів та містить природні фітохімічні антиоксиданти. Високоякісні м'які капсули дозволяють легко отримати традиційне благо від Матері-природи.
Особливості:
- Екстракт олії орегано 150 мг
- Традиційне добро від матінки-природи
- Фітохімічні антиоксиданти, що зустрічаються в природі.
- Містить 180-денний запас м'яких капсул швидкого вивільнення
Як приймати:
Приймати по одній (1) капсулі один або двічі на день, бажано під час їди. Якщо ви відчуваєте відчуття тепла після використання, це нормальна реакція.
Вміст елементів у 1й порції:
1 капсулаОлія орегано (Origanum Vulgare) (листя) 150 мг
Інгредієнти
Оливкова олія, желатин, рослинний гліцерин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puritan's Pride |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 14 |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 90 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 90 |
| Призначення | Антиоксиданти, Для активного довголіття, Для імунної системи, Для загального оздоровлення |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 7 см |
- Ціна: 330 ₴
