
Натуральна добавка Country Life Stress Shield Nighttime, 60 капсул
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення Country Life Stress Shield Nighttime:
- підтримання нормальної роботи ЦНС;
- нормалізація настрою;
- підтримання належного функціонування мозку;
- усунення безсоння;
- скорочення часу засинання;
- підвищення якості нічного сну;
- поліпшення відновлення після тренувань.
Основа добавки - рослинні екстракти в поєднанні з деякими вітамінами і мінералами. Виробник гарантує фармацевтичну чистоту сировини.
Як приймати Country Life Stress Shield Nighttime
Приймайте по дві капсули за півгодини до сну. Запивайте добавку великою кількістю води. Чи не поєднуйте з прийомом снодійних та / або заспокійливих добавок. Не приймайте більше однієї порції в день. Прийом протипоказаний підліткам до 18 років, вагітним і годуючим жінкам, людям з розладами психіки, а також при наявності індивідуальних протипоказань. Консультація лікаря перед початком прийому обов'язкове.
Вміст елементів у 1й порції:
2 капсулиВітамін В5 (D-пантотенат кальцію, пантетин) 100 мг
Магній (цитрат магнію) 25 мг
Sensoril екстракт ашвагандхи (корінь / лист) ( 8% безанолідних глікозидів, рівних 20 мг) 250 мг
GABA (гама-аміномасляна кислота) 200 мг
Suntheanine L-Theanine 150 мг
Екстракт пасифлори (повітряний) 100 мг
- Вітекс 3,5 мг
Концентрат тригліцеридів із середнім ланцюгом (MCT) (з кокосової олії) 80 мг
Екстракт дикого зізіфусу (насіння) 50 мг
Інгредієнти
целюлоза, L-лейцин, мальтодекстрин, кремній
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Country Life |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 2 капсули |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Добавки | Вітаміни, Рослинні компоненти |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 30 |
| Призначення | Для поліпшення сну |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 2 195 ₴
