


Вітаміни та мінерали Applied Nutrition Multi-Vitamin Complex, 90 таблеток
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Applied Nutrition Multi-Vitamin Complex – комплексна добавка у капсулах з вітамінами, мінералами, пробіотиком і рослинними компонентами для щоденного раціону.
Особливості Applied Nutrition Multi-Vitamin Complex:
- Містить поєднання вітамінів, мінералів, пробіотика та рослинних екстрактів.
- Капсула на рослинній основі підходить для вегетаріанського раціону.
- Продукт має халяльну сертифікацію.
У складі представлені вітамінні та мінеральні компоненти, пробіотик Lactobacillus Acidophilus, а також рослинні екстракти, включаючи зелений чай, виноградні кісточки, чорнобривці та томат. Така формула може бути частиною збалансованого харчування та повсякденного харчового режиму.
Переваги Applied Nutrition Multi-Vitamin Complex:
- Зручний формат капсул для регулярного прийому з їжею.
- Підходить для людей, які доповнюють раціон вітамінно-мінеральним комплексом.
- Формула розроблена з урахуванням різних харчових уподобань.
Applied Nutrition Multi-Vitamin Complex можна використовувати як додатковий елемент раціону для дорослих, які дотримуються активного способу життя або хочуть доповнити щоденне харчування комплексом мікронутрієнтів.
Як приймати Applied Nutrition Multi-Vitamin Complex:
Приймати по 1 порції (1 капсула) 3 рази на день під час їжі. Перед початком прийому проконсультуйтеся з лікарем.
Вміст елементів у 1й порції:
3 капсулиКальцій 495 мг
Магній 150 мг
Вітамін C 150 мг
Екстракт зеленого чаю (95%) 100 мг
Холіну бітартрат 61 мг
Екстракт виноградних кісточок (95%) 50 мг
Гесперидин 39 мг
Вітамін B1 25 мг
Вітамін B2 25 мг
Вітамін B3 25 мг
Вітамін B5 25 мг
Вітамін B6 20 мг
Кверцетин 25 мг
Інозитол 25 мг
Цинк 15 мг
Залізо 14.1 мг
Вітамін E 10.5 мг
Пробіотики 150 000 000 од.
Лютеїн 10 мг
Коензим Q10 10 мг
Піперин 6 мг
Лікопін (10%) 3.3 мг
Вітамін A 400 мкг
Фолієва кислота 400 мкг
D-Біотин 150 мкг
Марганець 100 мкг
Мідь 100 мкг
Вітамін K1 100 мкг
Хром 100 мкг
Бор 100 мкг
Вітамін B12 100 мкг
Селен 55 мкг
Вітамін D3 25 мкг
Інгредієнти
Карбонат кальцію, оксид магнію, аскорбінова кислота, цитрусові біофлавоноїди (35% гесперидину), екстракт зеленого чаю (95% поліфенолів), капсула [гідроксипропілметилцелюлоза, барвник (брильянтовий синій)], бітартрат холіну, екстракт виноградних кісточок 95%, рибофлавін, ніацин (нікотинамід), пантотенова кислота (D-пантотенат кальцію), вітамін B6 (піридоксину гідрохлорид), кверцетин, інозитол, оксид цинку, фумарат заліза, вітамін E (DL-альфа-токоферолу ацетат), антизлежувальні агенти (магнієві солі жирних кислот, діоксид кремнію), лактобактерії ацидофільні (Lactobacillus Acidophilus), екстракт чорнобривців (90% лютеїну), коензим Q10, екстракт чорного перцю (95% піперину), екстракт томатів (10% лікопіну), вітамін A (ретинолу ацетат), фолієва кислота, D-біотин, цитрат марганцю, цитрат міді, вітамін K2, піколінат хрому, вітамін B12 (ціанокобаламін), L-селенометіонін, вітамін D3 (холекальциферол).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Applied Nutrition |
| Тип | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 3 капсули |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Добавки | Рослинні компоненти, Пробіотики |
| Комплекси вітамінів і мінералів | Вітамінно-мінеральні |
| Країна виробника | Великобританія |
| Кількість в упаковці, шт. | 90 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 30 |
| Призначення | Для імунної системи, Для загального оздоровлення, Для енергії і бадьорості |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Форма випуску | Вегакапсулі |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 650 ₴
