
Вітаміни та мінерали Applied Nutrition Organ Shield, 300 грам - Малина
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Applied Nutrition Organ Shield Supplement – добавка у порошковому форматі з вітамінами, мінералами, рослинними компонентами та нутрієнтами для щоденного раціону дорослих.
Особливості Applied Nutrition Organ Shield Supplement:
- Формула включає вітаміни, мінерали, CoQ10, VitaCholine® та рослинні екстракти.
- Підходить для вегетаріанського та веганського раціону.
- Продукт має халяльну сертифікацію.
У складі представлені інулін, рослинні компоненти, включаючи корінь кульбаби, ягоди ялівцю, буряк, виноградні кісточки, гібіскус, ягоди годжі та листя артишоку, а також вітамінні й мінеральні інгредієнти. Така добавка може використовуватися як частина збалансованого харчування та щоденного харчового режиму.
Переваги Applied Nutrition Organ Shield Supplement:
- Порошковий формат зручно змішувати з водою.
- Підходить для щоденного раціону дорослих.
- Містить поєднання рослинних компонентів і мікронутрієнтів в одній порції.
Applied Nutrition Organ Shield Supplement може бути доречним для дорослих, які доповнюють раціон комплексною добавкою у форматі напою та приділяють увагу регулярності харчування, активності й збалансованому способу життя.
Як приймати Applied Nutrition Organ Shield Supplement:
Змішайте 1 мірну ложку (10 г) з 250–500 мл холодної води, розмішайте або збовтайте та випийте. Приймати по 1 порції на день. Кількість мірних ложок вказана приблизно; рекомендується використовувати ваги. Перед початком прийому проконсультуйтеся з лікарем.
Вміст елементів у 1й порції:
10 грамівКалорії 46 кДж / 15 ккал
Жири 0 г
- насичені 0 г
Вуглеводи 2.4 г
- цукри 1.3 г
Білок 0.1 г
Сіль 0.2 г
Вітамін D3 5 мкг
Вітамін E 6.8 мг
Вітамін K2 (MK-7) 20 мкг
Вітамін C 80 мг
Вітамін B1 (тіамін) 1 мг
Вітамін B2 (рибофлавін) 1 мг
Калій 300 мг
Цинк 14 мг
Селен 200 мкг
Пальмітоїлетаноламід 300 мг
Екстракт кореня кульбаби (4:1) 300 мг
Ягоди ялівцю 250 мг
N-ацетил-L-цистеїн 250 мг
Холіну бітартрат (VitaCholine®) 200 мг
- чистого холіну 101 мг
Екстракт буряка (4:1) 160 мг
Екстракт ягід годжі (5:1) 100 мг
Порошок гібіскуса 100 мг
Екстракт листя артишоку (5:1) 70 мг
Коензим Q10 50 мг
Екстракт виноградних кісточок 50 мг
Інгредієнти
Інулін, мальтодекстрин, кислота (лимонна кислота), ароматизатор, антизлежувальний агент (діоксид кремнію), пальмітоїлетаноламід, екстракт кореня кульбаби (4:1), цитрати калію, N-ацетил-L-цистеїн, бітартрат холіну (як VitaCholine®), ягоди ялівцю, підсолоджувач (сукралоза), екстракт буряка (4:1), екстракт виноградних кісточок, порошок гібіскуса, вітамін C (L-аскорбінова кислота), екстракт листя артишоку (5:1), вітамін E (DL-альфа-токоферолу ацетат), екстракт ягід годжі (5:1), коензим Q10, вітамін K2 (менахінон-7 (MK7)), вітамін D3 (холекальциферол), барвники, бісгліцинат цинку, тіамін (вітамін B1), рибофлавін (вітамін B2), селен (L-селенометіонін).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Applied Nutrition |
| Вага | 300 г |
| Смак | Малина |
| Форма випуску | Порошок |
| Тип | Порошок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.3 кг |
| Висота в пакованні | 11 |
| Вміст порції | 10 грам |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 11 см |
| Добавки | Рослинні компоненти |
| Комплекси вітамінів і мінералів | Вітамінно-мінеральні |
| Країна виробника | Великобританія |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 30 |
| Призначення | Антиоксиданти, Для внутрішніх органів, Для імунної системи, Для очищення організму |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 11 см |
- Ціна: 1 215 ₴
