
Гейнер Applied Nutrition Beef Mass Gainer, 3.13 кг - Чорна смородина
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Applied Nutrition Beef Mass Gainer – порошкова добавка з білково-вуглеводною формулою для спортивного раціону дорослих. Продукт підходить для тих, хто хоче доповнити харчування джерелом білка, вуглеводів і додаткових нутрієнтів у форматі напою.
Особливості Applied Nutrition Beef Mass Gainer:
- Містить ізолят яловичого білка та вуглеводну матрицю.
- Формула доповнена креатином, амінокислотами, електролітами, вітамінами та мінералами.
- У складі присутні DigeZyme®, AstraGin® і пробіотичний комплекс Probiwin™.
Основу формули становить ізолят яловичого білка — білковий компонент, який використовують у спортивному харчуванні як альтернативу молочним джерелам білка. Вуглеводна частина представлена мальтодекстрином і високорозгалуженим циклічним декстрином, які роблять продукт більш поживним і допомагають доповнити раціон вуглеводами. Креатин, лейцин, ізолейцин, валін, таурин, електроліти, вітаміни групи B, вітамін C, цинк і хром розширюють склад добавки, а ферментний комплекс, рослинні екстракти та пробіотичні культури доповнюють формулу для щоденного спортивного харчування.
Переваги Applied Nutrition Beef Mass Gainer:
- Підходить для раціону дорослих із регулярною фізичною активністю.
- Допомагає збільшити загальну кількість білків і вуглеводів у щоденному харчуванні.
- Не містить лактозу, молочні компоненти, глютен і сою у складі продукту.
Applied Nutrition Beef Mass Gainer можна використовувати як додатковий елемент раціону у тренувальні та звичайні дні. Продукт не замінює повноцінне харчування, але може бути зручним варіантом, коли потрібна білково-вуглеводна добавка у форматі напою.
Як приймати Applied Nutrition Beef Mass Gainer:
Змішати 3 мірні ложки порції з 500 мл холодної води у шейкері Applied Nutrition та вживати після тренування. Також можна приймати у будь-який час дня для збільшення щоденного споживання білка та вуглеводів. Вживати 1–3 рази на день. Мірні ложки є орієнтовними, рекомендується використовувати кухонні ваги. Перед початком прийому проконсультуйтеся з лікарем.
Вміст елементів у 1й порції:
125 грамівЕнергетична цінність 1889 кДж / 452 ккал
Жири 0.2 г
- насичені 0.1 г
Вуглеводи 70 г
- цукор 0.7 г
Білок 42 г
Сіль 0.3 г
Вітамін C 100 мг
Вітамін B1 (тіамін) 1.1 мг
Вітамін B3 (ніацин) 16 мг
Вітамін B6 1.4 мг
Вітамін B12 2.5 мкг
Вітамін B5 (пантотенова кислота) 6 мг
Калій 75 мг
Хлорид 180 мг
Кальцій 120 мг
Магній 125 мг
Цинк 8 мг
Хром 27 мкг
Натрій 120 мг
Креатин моногідрат 3000 мг
L-Лейцин 2500 мг
L-Ізолейцин 1250 мг
L-Валін 1250 мг
Таурин 1660 мг
Суміш пробіотиків Probiwin™ 160 мг
Ферментний комплекс DigeZyme® 50 мг
AstraGin® 35 мг
Інгредієнти
Вуглеводна матриця (мальтодекстрин, сильно розгалужений циклічний декстрин), ізолят яловичого білка, кислота (лимонна кислота), ароматизатор, креатин моногідрат, L-лейцин, таурин, L-ізолейцин, L-валін, бісгліцинат кальцію, бісгліцинат магнію, цитрат калію, барвники, антизлежувальний агент (діоксид кремнію), підсолоджувач (сукралоза), суміш пробіотиків Probiwin™ (Saccharomyces Boulardii, Lactobacillus Acidophilus, Bifidobacterium Longum, Bifidobacterium Infantis, Lactobacillus Casei, Lactobacillus Rhamnosus, Streptococcus Thermophilus, Lactobacillus Plantarum, Bifidobacterium Breve, Bifidobacterium Bifidum), вітамін C (L-аскорбінова кислота), глюконат цинку, ферментний комплекс DigeZyme® (амілаза, протеаза, целюлаза, лактаза, ліпаза), AstraGin® (екстракт кореня Astragalus Membranaceus та екстракт кореня Panax Notoginseng), ніацин, пантотенова кислота, вітамін B6, тіамін, піколінат хрому, вітамін B12.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Applied Nutrition |
| Вага | 3130 г |
| Смак | Чорна смородина |
| Форма випуску | Порошок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 3.5 кг |
| Висота в пакованні | 33 |
| Вміст білків | 34 % |
| Вміст вуглеводів | 56 % |
| Вміст порції | 125 грам |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 18 см |
| Джерело білка в гейнері | Яловичина |
| Джерело вуглеводів | Декстроза, Мальтодекстрин |
| Добавки | Вітаміни, Креатин, Таурин, BCAA, Травні ферменти, Пробіотики, Мінерали |
| Країна виробника | Великобританія |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 25 |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 18 см |
- Ціна: 3 050 ₴
