-4%


Амінокислота Source Naturals L-Citrulline 500 mg, 60 капсул
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Source Naturals L-Citrulline це натуральна амінокислота, яка підтримує спортивні результати та хороше здоров'я, водночас допомагаючи виводити токсини з печінки.
L-цитрулін допомагає організму позбутися аміаку, побічного продукту інтенсивних вправ. Це очищення дозволяє тілу відновлюватися після тренування та вивільняє енергію АТФ для розширеного використання, наприклад, для дихання та передачі сигналів.
Як приймати:
Приймати 4 капсули тричі на день
Вміст елементів у 1й порції:
4 капсулиL-Цитрулін 2000 мг
Інгредієнти
желатин (капсула), мікрокристалічна целюлоза, діоксид кремнію та магнію стеарат
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Source Naturals |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 4 капсулы |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Група | Незамінні |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 15 |
| Призначення | Для підвищення витривалості, Для енергії і бадьорості |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 705 ₴
