


Амінокислота Source Naturals Serene Science GABA Calm Mind, 120 льодяників - Апельсин
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Source Naturals Serene Science GABA Calm - поєднує в собі два основних інгібуючі нейромедіатори, ГАМК (гама-аміномасляна кислота) і гліцин, з N-ацетил L-тирозином, який є попередником нейромедіаторів дофаміну та норепінефрину. Крім того, таурін підтримує заспокійливий ефект ГАМК. Таблетка розчиняється у роті для швидкої та зручної доставки.
Особливості:
- Збільшує енергію, силу та витривалість
- Стимулює зростання м'язової маси
- Сприяє спалюванню жиру
- Поліпшує якість сну
- Уповільнює процес старіння
Як приймати:
Приймати по 1 таблетці для розсмоктування трохи більше 3 разів на день. Переміщуйте таблетку в роті, у тому числі під язиком, і дайте повільно розчинитися.
Вміст елементів у 1й порції:
1 льодяникМагній (комплекс амінокислот магнію) 5 мг
ГАМК (гама-аміномасляна кислота) 125 мг
Гліцин 50 мг
N-ацетил L-тирозин 25 мг
Таурин 20 мг
Інгредієнти
Сорбітол, маніт, стеаринова кислота, модифікована целюлозна камедь, натуральний ароматизатор і магнію стеарат.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Source Naturals |
| Смак | Апельсин |
| Тип | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 14 |
| Вміст порції | 1 льодяник |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Група | Замінні |
| Добавки | Амінокислоти, Мінерали |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 120 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 120 |
| Призначення | Для активного довголіття, Для мозку, Для нервової системи, Для поліпшення сну |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Форма випуску | Парфуми |
| Ширина в упаковці | 7 см |
- Ціна: 1 115 ₴
