


Амінокислота Source Naturals Serene Science Theanine Serene with Relora Calm Mind & Body, 60 таблеток
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Source Naturals Serene Science Theanine Serene - містить амінокислоту L-теанін для розслаблення та зосередженої уваги, а також заспокійливий нейромедіатор ГАМК. Крім того, таурін підтримує заспокійливий ефект ГАМК.
Особливості:
- Збільшує енергію, силу та витривалість
- Стимулює зростання м'язової маси
- Сприяє спалюванню жиру
- Поліпшує якість сну
- Уповільнює процес старіння
Таурін може сприяти виходу калію з нейронів, що допомагає запобігти перезбудженню нейронів. Він також містить магній для розслаблення м'язів та нервової системи. Комплекс також містить заспокійливий екстракт листя базиліка, який м'яко знімає напругу в організмі та Relora® для м'якого зняття напруги в тілі. Relora містить екстракти магнолії та філодендрону, які можуть допомогти зняти епізодичний занепокоєння. Спробуйте Serene Science Theanine Serene з Relora, щоб почати розслаблення вже сьогодні.
Як приймати:
Приймати по 2 таблетки на день.
Вміст елементів у 1й порції:
2 таблеткиКалорії 10 ккал
Вуглеводи 1 г
Магній (амінокислотний хелат магнію) 300 мг
ГАМК (гама-аміномасляна кислота) 500 мг
Таурін 450 мг
L-теанін 200 мг
Relora Запатентована суміш екстракту магнолії лікарської (Magnolia officinalis)(кора) та екстракту оксамиту амурського (Phellodendron amurense)(кора) 150 мг
Екстракт листя базиліка священного 100 мг
Інгредієнти
Сорбітол, стеаринова кислота, модифікована целюлозна камедь, діоксид кремнію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Source Naturals |
| Форма випуску | Таблетки |
| Тип | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 2 таблетки |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Добавки | Таурин, Рослинні компоненти, Мінерали |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 30 |
| Призначення | Для активного довголіття, Для мозку, Для нервової системи, Для поліпшення сну |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 810 ₴
