

Вітаміни В4 та В8 Source Naturals Inositol & Choline, 100 таблеток для підтримки нервової системи
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Source Naturals Inositol & Choline - це харчова добавка з вітамінами В4 та В8, які відіграють важливу роль для здоров'я нервової системи.
Інозитол і холін - вітаміноподібні речовини, подібні до вітамінів групи B і виконують аналогічні функції. Обидві ці сполуки є важливими компонентами фосфоліпідів, які складають клітинні та інші біологічні мембрани, і обидва відіграють роль здорової нервової функції.
Особливості:
- бере участь у виробництві ацетилхоліну
- допомагає регулювати нервові імпульси
- допомагає знизити рівень стресу
Інозитол і холін відіграють важливу роль у здоров'ї мозку, нервової системи та метаболізму. Інозитол допомагає підтримувати здоров'я клітин мозку та нервової системи, а також сприяє виробленню енергії. Холін допомагає підтримувати здоров'я печінки, нервової системи та репродуктивної системи.
Холін є важливим компонентом для виробництва ацетилхоліну, основного нейромедіатора, у той час як фосфоровмісні сполуки інозитолу в нервових клітинах допомагають регулювати нервові імпульси.
Як приймати:
Приймати по 1 таблетці на день.
Вміст елементів у 1й порції:
1 таблеткаВітамін В4 (бітартрат холіну) 400 мг
Вітамін В8 (інозитол) 400 мг
Інгредієнти
Стеаринова кислота, мікрокристалічна целюлоза, модифікована целюлозна камедь, гідроксипропілцелюлоза, діоксид кремнію, магнію стеарат.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Source Naturals |
| Форма випуску | Таблетки |
| Тип | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 14 |
| Вміст порції | 1 таблетка |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 100 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 100 |
| Окремі вітаміни | Вітамін B4, Вітамін B8 |
| Призначення | Для активного довголіття, Для мозку, Для нервової системи, Для загального оздоровлення |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 7 см |
- Ціна: 790 ₴
