
Риб'ячий жир Source Naturals Arctic Pure Omega-3 Fish Oil 850 mg Ultra Potency, 60 капсул
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Source Naturals Arctic Pure Ultra Potency Omega-3 Fish Oil 850 mg – це концентроване джерело незамінних жирних кислот, отриманих із чистого риб'ячого жиру. Продукт проходить багатоступінчасту молекулярну дистиляцію для забезпечення найвищого рівня чистоти та безпеки.
Особливості Arctic Pure Ultra Potency Omega-3:
- Висока концентрація ЕПК та ДГК у кожній капсулі.
- Сировина видобувається з холодноводних риб арктичних морів.
- Відсутність важких металів та токсинів завдяки якісному очищенню.
Омега-3 жирні кислоти є фундаментальним елементом для клітинних мембран. Оскільки організм не може синтезувати їх самостійно у достатній кількості, додатковий прийом якісного риб'ячого жиру допомагає підтримувати баланс ліпідів та загальне здоров'я органів та систем.
Переваги Arctic Pure Ultra Potency Omega-3:
- Сприяє підтримці серцево-судинної системи.
- Сприятливо впливає на когнітивні функції та концентрацію уваги.
- Підтримує еластичність суглобів.
- Сприяє поліпшенню стану шкіри.
Комплекс рекомендований людям, які ведуть активний спосіб життя, для підтримки серця, мозку та загального тонусу організму.
Як приймати Arctic Pure Ultra Potency Omega-3:
Приймайте по одній капсулі щодня під час їжі. Запивайте водою. Перед початком прийому проконсультуйтеся з лікарем.
Вміст елементів у 1й порції:
1 капсулаКалорії 10 ккал
Жири 1 г
Холестерол 5 мг
ArcticPure® Fish Oil Concentrate: 1.25 г
EPA (ейкозапентаєнова кислота) 450 мг
DHA (докозагексаєнова кислота) 340 мг
Інші незамінні жирні кислоти омега-3 60 мг
Інгредієнти
Желатин, гліцерин, очищена вода, d-альфа токоферол, поліакрилатна смола, тальк, триетил цитрат, поліетиленгліколь.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Source Naturals |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Вид | Омега 3 |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Джерело жирних кислот | Риб'ячий жир |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 60 |
| Призначення | Для внутрішніх органів, Для імунної системи, Для мозку, Для серцево-судинної системи |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 695 ₴
