
Комплекс для водного балансу Applied Nutrition Shed H2O, 180 капсул
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Applied Nutrition Shed H2O – це комплексна добавка, розроблена для підтримки оптимального водного балансу та загального фізичного тонусу організму.
Особливості Applied Nutrition Shed H2O:
- Випускається у формі зручних рослинних капсул.
- Підходить для вегетаріанського та веганського раціону.
- Є сертифікованим халяльним продуктом.
До складу комплексу входять ретельно підібрані рослинні екстракти, а також хром і запатентований компонент AstraGin. Хром у складі сприяє нормальному обміну макронутрієнтів. Компоненти гармонійно поєднуються для нутритивної підтримки організму в період інтенсивних фізичних навантажень.
Переваги Applied Nutrition Shed H2O:
- Сприяє підтримці природного балансу рідини в організмі.
- Надає підтримку нормальному травленню та мікрофлорі кишківника.
- Служить зручним доповненням до збалансованого раціону та програми тренувань.
Продукт призначений для фізично активних людей і спортсменів, які прагнуть підтримати форму та оптимізувати обмін речовин за умови дотримання правильного харчування.
Як приймати Applied Nutrition Shed H2O:
Приймати по 1 порції (6 капсул) вранці, бажано під час їжі, запиваючи не менше ніж 500 мл води. Під час використання продукту рекомендується споживати не менше 2 літрів води протягом дня. Перед початком прийому проконсультуйтеся з лікарем.
Вміст елементів у 1й порції:
6 капсулЕкстракт кульбаби 4:1 2000 мг
Екстракт ялівцю 4:1 500 мг
Кверцетин 500 мг
Екстракт селери 4:1 500 мг
Екстракт хвоща 4:1 400 мг
Рожева гімалайська сіль 300 мг
Екстракт мучниці 250 мг
Екстракт кропиви дводомної 4:1 250 мг
Екстракт бучу 4:1 100 мг
Безводний кофеїн 80 мг
AstraGin® 35 мг
Піколінат хрому 250 мкг
Інгредієнти
Екстракт кореня кульбаби лікарської 4:1, екстракт плодів ялівцю звичайного 4:1, дигідрат кверцетину, екстракт насіння селери пахучої 4:1, екстракт трави хвоща польового 4:1, рожева гімалайська сіль, екстракт листя мучниці 10%, екстракт листя кропиви дводомної 4:1, екстракт листя бучу 4:1, безводний кофеїн, AstraGin® — Panax notoginseng та Astragalus membranaceus, піколінат хрому, рослинна капсульна оболонка — гідроксипропілметилцелюлоза, стеарат магнію рослинного походження, діоксид кремнію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Applied Nutrition |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.4 кг |
| Вид | Діуретики |
| Висота в пакованні | 14 |
| Вміст порції | 6 капсул |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Країна виробника | Великобританія |
| Кількість в упаковці, шт. | 180 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 30 |
| Призначення | Для травлення, Для зниження ваги, Для сушки тіла, Для прискорення метаболізму, Для енергії і бадьорості |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 7 см |
- Ціна: 1 870 ₴
