
Декстрин Applied Nutrition Carb X, 1.2 кг - Без смаку
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Applied Nutrition Carb X – вуглеводна суміш у порошку для раціону активних людей, яку можна використовувати до, під час або після фізичного навантаження.
Особливості Applied Nutrition Carb X:
- Містить високорозгалужений циклічний декстрин і декстрозу.
- Порошковий формат зручно змішувати з водою у шейкері або іншій ємності.
- Підходить для веганського, вегетаріанського та безглютенового раціону.
Циклічний декстрин і декстроза належать до вуглеводних компонентів, які використовуються як джерело харчової енергії. Така суміш може бути частиною харчування людей, яким потрібне додаткове джерело вуглеводів у період тренувань та активного режиму.
Переваги Applied Nutrition Carb X:
- Доповнює раціон вуглеводами в періоди фізичної активності.
- Підходить для використання до, під час або після тренування згідно з рекомендацією виробника.
- Розчинна форма дозволяє приготувати вуглеводний напій без складної підготовки.
Applied Nutrition Carb X підійде людям, які включають вуглеводні суміші до спортивного харчування та стежать за надходженням вуглеводів у тренувальні дні. Продукт використовується як доповнення до різноманітного раціону.
Як приймати Applied Nutrition Carb X:
Змішайте 1 мірну ложку з 500 мл води у шейкері або іншій ємності. Виробник рекомендує вживати до, під час або після фізичного навантаження. Перед початком прийому проконсультуйтеся з лікарем.
Вміст елементів у 1й порції:
25 грамівКалорії 402 кДж / 96 ккал
Жири 0 г
- насичені 0 г
Вуглеводи 24 г
- харчові волокна 0 г
Білок 0 г
Сіль 0 г
Інгредієнти
Високорозгалужений циклічний декстрин (Cluster Dextrin®), ароматизатор, кислота (лимонна кислота), барвник (куркумін), підсолоджувач (сукралоза).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Applied Nutrition |
| Вага | 1200 г |
| Смак | Без смаку |
| Форма випуску | Порошок |
| Тип | Порошок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 1.5 кг |
| Висота в пакованні | 18 |
| Вміст порції | 25 грам |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 10 см |
| Країна виробника | Великобританія |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 48 |
| Призначення | Для набору м'язової маси, Для загального відновлення, Для підвищення витривалості, Для енергії і бадьорості |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 10 см |
- Ціна: 1 375 ₴
