
Креатин Applied Nutrition Creatine + Hydration, 300 грам - Ожина
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вміст елементів у 1й порції:
12 грамівЕнергетична цінність 49 кДж / 12 ккал
Жири 0 г
- насичені 0 г
Вуглеводи 2 г
- цукор 0.7 г
Білок 0 г
Сіль 0.2 г
Електролітний комплекс
Магній 129 мг
Калій 383 мг
Кальцій 40 мг
Натрій 246 мг
Вітамінний комплекс
Вітамін D3 (холекальциферол) 5 мкг
Вітамін C (L-аскорбінова кислота) 100 мг
Вітамін B1 (тіамін) 1.1 мг
Вітамін B3 (ніацин) 22 мг
Вітамін B6 (піридоксину гідрохлорид) 2 мг
Вітамін B12 (ціанокобаламін) 3 мкг
Вітамін B5 (пантотенова кислота) 9 мг
Цинк 14 мг
Комплекс гідратації
Ірландський морський мох 15:1 200 мг
Aquamin™ 500 мг
Таурин 1000 мг
Порошок кокосової води 1000 мг
Креатин моногідрат 5000 мг
Інгредієнти
креатин моногідрат, порошок кокосової води, таурин, цитрати калію, кислоти: лимонна кислота, яблучна кислота; бісгліцинат магнію, Aquamin™, ароматизатор, мальтодекстрин, бісгліцинат кальцію, гімалайська рожева сіль, екстракт ірландського морського моху 15:1, цитрати натрію, вітамін C L-аскорбінова кислота, барвники рослинного походження, антизлежувальний агент: діоксид кремнію; бісгліцинат цинку, підсолоджувач: сукралоза; ніацин, пантотенова кислота, піридоксину гідрохлорид, тіамін, холекальциферол, ціанокобаламін
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Applied Nutrition |
| Вага | 300 г |
| Смак | Ожина |
| Форма випуску | Порошок |
| Тип | Порошок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.44 кг |
| Висота в пакованні | 11 |
| Вміст порції | 12 грам |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 11 см |
| Добавки | Вітаміни, Таурин, Рослинні компоненти, Мінерали |
| Країна виробника | Великобританія |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 25 |
| Призначення | Для набору м'язової маси, Для загального відновлення, Для підвищення витривалості |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 11 см |
- Ціна: 1 215 ₴
