




Бра LED 28390 Чорний 6х10х39 см.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.LED бра потужністю 6 Вт з нейтральним світлом 4000K — стильний настінний світильник для сучасного інтер’єру. Декоративне скло з ефектом бульбашок створює красиве розсіювання світла та приємну атмосферу в кімнаті. Корпус виготовлений з металу чорного кольору, що надає світильнику сучасний і строгий вигляд. Розмір 39×10 см, відступ від стіни 6 см, кріплення на монтажну планку забезпечує просту та надійну установку. Підходить для спальні, коридору, вітальні або підсвітки біля ліжка чи дзеркала.
Світильники бра LED – як джерело світла використовують вбудовані світлодіоди. Світлодіодні бра є сучасним різновидом традиційних бра та використовуються для створення додаткового освітлення у різних приміщеннях будинку. Їх також можна використовувати як декоративні елементи інтер'єру. Настінні світильники в спальні розташовують по обидва боки ліжка, якщо в кухні доречно виглядатимуть на стіні біля обіднього столу. При купівлі бра LED в першу чергу потрібно звернути увагу на яскравість та колірну температуру. Настінні LED світильники споживають мало енергії і добре висвітлюють навколишній простір.
- Висота, см: 6
- Ширина, см: 10
- Діаметр/довжина, см: 39
- Матеріал плафона: Скло
- Матеріал корпусу: Метал
- Колір плафона: Прозорий
- Колір корпусу: Чорний або латунь
- Кількість джерел світла: вбудовані світлодіоди
- Потужність, Вт (макс): 6 (споживана)
- Тип патрона: Немає
- Пульт д/к: Немає
- Нічне підсвічування: Немає
- Виробник: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sunnysky |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 6 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Колір плафона | Прозорий |
| Колір | Чорний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 6 см |
| Довжина: | 39 см |
| Кількість джерел світла | Вбудоване Led-освітлення |
| Матеріал плафона | Стекло |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 10 см |
- Ціна: 3 537 ₴
