



Бра LED 28397 Латунь 9х17х40 см.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.LED бра з мармуровими пластинами — стильний настінний світильник, що поєднує сучасний дизайн і природну естетику. Корпус з металу в кольорі латунь гармонійно доповнюється декоративними мармуровими елементами, які створюють унікальний візерунок і м’яке розсіювання світла. Вбудовані світлодіоди потужністю 14 Вт забезпечують комфортне нейтральне освітлення 4000K. Відступ від стіни 9 см, основа 6×30 см, кріплення на монтажну планку гарантує простий монтаж і надійну фіксацію. Ідеально підходить для вітальні, спальні, коридору або акцентного освітлення інтер’єру.
Світильники бра LED – як джерело світла використовують вбудовані світлодіоди. Світлодіодні бра є сучасним різновидом традиційних бра та використовуються для створення додаткового освітлення у різних приміщеннях будинку. Їх також можна використовувати як декоративні елементи інтер'єру. Настінні світильники в спальні розташовують по обидва боки ліжка, якщо в кухні доречно виглядатимуть на стіні біля обіднього столу. При купівлі бра LED в першу чергу потрібно звернути увагу на яскравість та колірну температуру. Настінні LED світильники споживають мало енергії і добре висвітлюють навколишній простір.
- Висота, см: 9
- Ширина, см: 17
- Діаметр/довжина, см: 40
- Матеріал плафона: Мармур
- Матеріал корпусу: Метал
- Колір плафона: Білий
- Колір корпусу: Латунь
- Кількість джерел світла: вбудовані світлодіоди
- Потужність, Вт (макс): 14 (споживана)
- Тип патрона: Немає
- Пульт д/к: Немає
- Нічне підсвічування: Немає
- Виробник: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sunnysky |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 14 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Колір плафона | Білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 9 см |
| Довжина: | 40 см |
| Кількість джерел світла | Вбудоване Led-освітлення |
| Матеріал плафона | Мрамор |
| Колір корпусу | Латунь |
| Ширина | 17 см |
- Ціна: 6 485 ₴
