



Бра LED 28398 Латунь 14х10х44 см.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.LED бра в сучасному стилі — елегантний настінний світильник з металевим корпусом у кольорі латунь. Лаконічний циліндричний плафон розміром 6×29 см забезпечує рівномірне та комфортне освітлення, а вбудовані світлодіоди потужністю 10 Вт дають нейтральне світло 4000K, оптимальне для щоденного використання. Відступ від стіни 14 см додає об’єму світловому ефекту. Основа діаметром 10 см, кріплення на монтажну планку забезпечує просту та надійну установку. Підходить для спальні, вітальні, коридору або зони біля дзеркала.
Світильники бра LED – як джерело світла використовують вбудовані світлодіоди. Світлодіодні бра є сучасним різновидом традиційних бра та використовуються для створення додаткового освітлення у різних приміщеннях будинку. Їх також можна використовувати як декоративні елементи інтер'єру. Настінні світильники в спальні розташовують по обидва боки ліжка, якщо в кухні доречно виглядатимуть на стіні біля обіднього столу. При купівлі бра LED в першу чергу потрібно звернути увагу на яскравість та колірну температуру. Настінні LED світильники споживають мало енергії і добре висвітлюють навколишній простір.
- Висота, см: 14
- Ширина, см: 10
- Діаметр/довжина, см: 44
- Матеріал плафона: Акрил
- Матеріал корпусу: Метал
- Колір плафона: Білий
- Колір корпусу: Латунь
- Кількість джерел світла: вбудовані світлодіоди
- Потужність, Вт (макс): 10 (споживана)
- Тип патрона: Немає
- Пульт д/к: Немає
- Нічне підсвічування: Немає
- Виробник: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sunnysky |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Колір плафона | Білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 14 см |
| Довжина: | 44 см |
| Кількість джерел світла | Вбудоване Led-освітлення |
| Матеріал плафона | Акрил |
| Колір корпусу | Латунь |
| Ширина | 10 см |
- Ціна: 3 284 ₴
