



Бра LED 28403 Латунь 10х8х20 см.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.LED бра в сучасному стилі з металевим корпусом у кольорі латунь — стильне рішення для будь-якого інтер’єру. Циліндричний плафон (8×20 см) з акрилу з імітацією мармуру створює ефект природного каменю та м’яко розсіює світло. Вбудовані світлодіоди потужністю 9 Вт забезпечують комфортне нейтральне освітлення 4000K. Відступ від стіни 10 см додає об’єму світловому ефекту. Основа розміром 7×10 см, кріплення на монтажну планку гарантує просту та надійну установку. Підходить для спальні, коридору, вітальні або зони біля дзеркала.
Світильники бра LED – як джерело світла використовують вбудовані світлодіоди. Світлодіодні бра є сучасним різновидом традиційних бра та використовуються для створення додаткового освітлення у різних приміщеннях будинку. Їх також можна використовувати як декоративні елементи інтер'єру. Настінні світильники в спальні розташовують по обидва боки ліжка, якщо в кухні доречно виглядатимуть на стіні біля обіднього столу. При купівлі бра LED в першу чергу потрібно звернути увагу на яскравість та колірну температуру. Настінні LED світильники споживають мало енергії і добре висвітлюють навколишній простір.
- Висота, см: 10
- Ширина, см: 8
- Діаметр/довжина, см: 20
- Матеріал плафона: Акрил
- Матеріал корпусу: Метал
- Колір плафона: Білий
- Колір корпусу: Латунь
- Кількість джерел світла: вбудоване LED освітлення
- Потужність, Вт (макс): 9 (споживана)
- Тип патрона: Немає
- Пульт д/к: Немає
- Нічне підсвічування: Немає
- Виробник: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sunnysky |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 9 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Колір плафона | Білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 10 см |
| Довжина: | 20 см |
| Кількість джерел світла | Вбудоване Led-освітлення |
| Матеріал плафона | Акрил |
| Колір корпусу | Латунь |
| Ширина | 8 см |
- Ціна: 3 284 ₴
