



Бра LED 28404 Латунь 10х8х30 см.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.LED бра в сучасному стилі з металевим корпусом у кольорі латунь — стильне рішення для будь-якого інтер’єру. Циліндричний плафон (8×30 см) з акрилу з імітацією мармуру створює ефект природного каменю та м’яко розсіює світло. Вбудовані світлодіоди потужністю 13 Вт забезпечують комфортне нейтральне освітлення 4000K. Відступ від стіни 10 см додає об’єму світловому ефекту. Основа розміром 7×10 см, кріплення на монтажну планку гарантує просту та надійну установку. Підходить для спальні, коридору, вітальні або зони біля дзеркала.
Світильники бра LED – як джерело світла використовують вбудовані світлодіоди. Світлодіодні бра є сучасним різновидом традиційних бра та використовуються для створення додаткового освітлення у різних приміщеннях будинку. Їх також можна використовувати як декоративні елементи інтер'єру. Настінні світильники в спальні розташовують по обидва боки ліжка, якщо в кухні доречно виглядатимуть на стіні біля обіднього столу. При купівлі бра LED в першу чергу потрібно звернути увагу на яскравість та колірну температуру. Настінні LED світильники споживають мало енергії і добре висвітлюють навколишній простір.
- Висота, см: 10
- Ширина, см: 8
- Діаметр/довжина, см: 30
- Матеріал плафона: Акрил
- Матеріал корпусу: Метал
- Колір плафона: Білий
- Колір корпусу: Латунь
- Кількість джерел світла: вбудоване LED освітлення
- Потужність, Вт (макс): 13 (споживана)
- Тип патрона: Немає
- Пульт д/к: Немає
- Нічне підсвічування: Немає
- Виробник: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sunnysky |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 13 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Колір плафона | Білий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 10 см |
| Довжина: | 30 см |
| Кількість джерел світла | Вбудоване Led-освітлення |
| Матеріал плафона | Акрил |
| Колір корпусу | Латунь |
| Ширина | 8 см |
- Ціна: 3 845 ₴
