




Люстра підвісна на 1 лампочку 28388 Білий 25-150х17х17 см.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Підвісний світильник з регульованою висотою 25–150 см. Білий пластиковий абажур з декоративною хвилястою формою добре розсіює світло, розмір 17×18 см. Оснащений патроном E27, підходить для LED ламп. Основа діаметром 12 см, кріплення до стелі на монтажну планку. Стильний та універсальний варіант для кухні, спальні, коридору або зони над столом.
Підвісні люстри - дуже популярний вид стельових світильників для приміщень із середньою або високою стелею. Ці світильники підійдуть для кухні, передпокою та ванної кімнати, для спальні та просторого залу, для кафе, ресторану та будь-якого громадського закладу. Підвіси прості за формою та зручні у догляді, також оснащені механізмом, що дозволяє змінювати висоту.
- Висота, см: 25
- Ширина, см: 17
- Діаметр/довжина, см: 17
- Матеріал плафона: Пластик
- Матеріал корпусу: Метал
- Колір плафона: Білий
- Колір корпусу: Білий
- Кількість джерел світла: 1
- Потужність, Вт (макс): 60
- Тип патрона: Е27
- Пульт д/к: Немає
- Нічне підсвічування: Немає
- Виробник: Китай
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sunnysky |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір плафона | Білий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 см |
| Довжина | 17 см |
| Ширина | 17 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал плафона | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
- Ціна: 1 667 ₴

