




Люстра підвісна на 1 лампочку 28412 Білий 30-150х40х40 см.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Підвісна люстра на одну лампу з оригінальним абажуром незвичної хвилястої форми, що додає інтер’єру м’якості та стильного акценту. Абажур діаметром 40 см і висотою 20 см виготовлений з полімерної тканини, яка створює приємне розсіяне світло. Світильник оснащений патроном E27, що дозволяє використовувати LED лампи. Висота підвісу регулюється в межах 30–150 см, що дає можливість адаптувати його під будь-яку висоту стелі. Основа діаметром 12 см, кріплення на монтажну планку забезпечує простий монтаж. Ідеально підходить для кухні, спальні або зони над столом.
Підвісні люстри - дуже популярний вид стельових світильників для приміщень із середньою або високою стелею. Ці світильники підійдуть для кухні, передпокою та ванної кімнати, для спальні та просторого залу, для кафе, ресторану та будь-якого громадського закладу. Підвіси прості за формою та зручні у догляді, також оснащені механізмом, що дозволяє змінювати висоту.
- Висота, см: 30
- Ширина, см: 40
- Діаметр/довжина, см: 40
- Матеріал плафона: Полімерна тканина
- Матеріал корпусу: Метал
- Колір плафона: Білий
- Колір корпусу: Білий
- Кількість джерел світла: 1
- Потужність, Вт (макс): 60
- Тип патрона: Е27
- Пульт д/к: Немає
- Нічне підсвічування: Немає
- Виробник: Китай
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sunnysky |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір плафона | Білий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 40 см |
| Ширина | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал плафона | Полімерна тканина |
| Колір корпусу | Білий |
- Ціна: 5 693 ₴



