




Люстра світлодіодна підвісна LED світильник для квартири на стелю лед 28408 Золото 55-150х6х6 см.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Підвісний LED світильник у сучасному стилі з металевим корпусом у кольорі золото стане стильним акцентом інтер’єру. Конструкція складається з двох частин: металевий елемент 20 см та акриловий розсіювач 20 см з ефектом бульбашок, що створює красиве та м’яке розсіювання світла. Вбудовані світлодіоди потужністю 3 Вт забезпечують нейтральне освітлення 4000K. Регульована висота підвісу 55–150 см дозволяє легко адаптувати світильник під різну висоту стелі. Основа 6×10 см, кріплення на монтажну планку забезпечує просту та надійну установку. Ідеально підходить для кухні, спальні або зони над столом чи барною стійкою.
Світлодіодні люстри додають у ваш інтер'єр стильність та комфорт. Світлодіодна люстра при будь-якій напрузі світить з однаковою яскравістю і не боїться незначних стрибків напруги. Світлодіодні стельові люстри для квартири або комерційного приміщення не нагріваються під час інтенсивної експлуатації і зберігають первісний вигляд протягом усього терміну служби. На всі моделі виробник дає гарантію як доказ якості. Світлодіодні LED люстри не завдають шкоди здоров'ю користувача та навколишньому середовищу. У люстрах налагоджено пасивну систему відведення тепла, вони не нагрівають корпус пристрою, тому відмінно підходять для натяжних стель, настільки чутливих до нагрівання. Конструкція світильників виготовлена з екологічно чистих матеріалів, які не виділяють токсинів під час експлуатації. LED люстри - це дуже економічний на сьогоднішній день варіант освітлення, оскільки з кожним роком питання економії електроенергії стають все актуальнішими.
- Висота, см: 55
- Ширина, см: 6
- Діаметр/довжина, см: 6
- Матеріал плафона: Акрил
- Матеріал корпусу: Метал
- Колір плафона: Прозорий
- Колір корпусу: Золото або чорний
- Кількість джерел світла: вбудоване LED освітлення
- Потужність, Вт (макс): 3 (споживана)
- Тип патрона: Немає
- Пульт д/к: Немає
- Нічне підсвічування: Немає
- Виробник: Китай
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sunnysky |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Колір плафона | Прозорий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 55 см |
| Довжина | 6 см |
| Ширина | 6 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 6 см |
| Кількість джерел світла | Вбудоване Led-освітлення |
| Матеріал плафона | Акрил |
| Колір корпусу | Золото |
- Ціна: 2 239 ₴
