-8%










Намет EXP 3-mann Bivvy ELKO RANGER
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Алюмінієві стрижні з 4 рамами. Передня частина з двома вікнами (протимоскітну сітку і сітку в двері з опціональними прозорими дверима) може бути повністю видалена і відрегульована на внутрішній крок намету.17 високоякісних кріплень забезпечують надійне утримання намету. для запобігання проникненню води та вологи. li>Розмір намету: Довжина: 400 см, Ширина: 330 см, Висота: 175 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Каркас палатки/тента | Внутрішній |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Намет |
| Колір | Зелений |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 145 см |
| Довжина | 300 см |
| Ширина | 270 см |
| Дуги | |
| Дуги | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сезон | Всі сезони |
| Форма | Елочка |
- Ціна: 15 399 ₴





