-23%


Електроковдра Sencor SUB-2001B 180х130 см
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електроковдра Sencor SUB-2001B 180х130 см
Електроковдра Sencor SUB-2001B дуже м'який повітряний баранець, шерпа. Японська технологія провідників гарантує надійність виробу. 9 цифрових налаштувань температури з підсвічуванням. Можна прати завдяки знімному кабелю з пультом керування. Запобіжник з електронним захистом від перегріву. Автоматичне вимкнення в разі поломки. Функція автоматичного вимкнення через 3 години. Швидко нагрівається.
Характеристики:
- Тип: електроковдра
- Матеріал: штучна шерсть
- Споживана потужність: 160 Вт
- Розміри: 180х130 см
- Шнур живлення: 2.3 м
- Колір: синій
- Виробник: Sencor
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sencor |
| Довжина | 180 см |
| Захист від перегріву | Так |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 160 Вт |
| Розмір | Односпальний |
| Тип | Електричні ковдри |
| Колір | Синій |
| Ширина | 150 см |
- Ціна: 3 763 ₴
