-11%


Мішура новорічна YES Вейві засніжена 980153 5х200 см
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мішура новорічна YES
Мішура новорічна YES. Створіть атмосферу свята з неймовірним блиском та магією сяйва новорічної мішури. Ці аксесуари можна використовувати для декорування різдвяних ялинок, приміщень та святкових костюмів. Завдяки новорічній мішурі легко створити святковий настрій у вашому домі.
Характеристики:
- Тип: новорічна мішура
- Матеріал: ПЕТ
- Діаметр: 5 см
- Довжина: 2 м
- Колір: різні кольори
- Виробник: YES
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YES |
| Діаметр | 5 см |
| Довжина | 200 см |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 200 см |
| Матеріал | ПЭТ |
| Серія | Вейви заснеженая |
| Тип | Ведмедик |
- Ціна: 48 ₴
