
Амінокислота Jarrow Formulas L-Tryptophan 500 mg, 90 вегакапсул
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Life Extension L-Tryptophan - сприяє здоровому сну та настрою, стимулюючи здорову реакцію на стрес, сприяючи ситості та багато іншого.
Нестача сну може спричинити стрес, який може призвести до недосипання. Розірвіть цикл та поверніть звичний режим сну за допомогою L-триптофану. Він містить 500 мг L-триптофану, який пройшов суворий виробничий процес для забезпечення високої якості та чистоти.
Переваги:
- Підтримує здоровий сон та настрій
- Допомагає регулювати природну реакцію організму на стрес.
- Сприяє ситості
Вашому організму необхідна незамінна амінокислота триптофан для виробництва та підтримання здорового рівня серотоніну. Серотонін - нейромедіатор у головному мозку, пов'язаний з позитивним настроєм та спокійним сном.
Як приймати:
Приймайте по 1 капсулі 1-3 рази на день натще або відповідно до рекомендацій лікаря
Вміст елементів у 1й порції:
1 вегакапсулаL-триптофан 500 мг
Інгредієнти
рослинна целюлоза (капсула), мікрокристалічна целюлоза, гідроксипропілметилцелюлоза, стеаринова кислота
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jarrow Formulas |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 1 вегакапсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Група | Незамінні |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 90 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 90 |
| Призначення | Для активного довголіття, Для мозку, Для нервової системи, Для поліпшення сну |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Форма випуску | Вегакапсулі |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 1 240 ₴
