
Екстракт цитрусового бергамота Applied Nutrition Citrus Bergamot, 60 капсул
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Applied Nutrition Citrus Bergamot – добавка у капсулах на основі екстракту цитрусового бергамота для щоденного раціону та підтримки загального нутритивного балансу.
Особливості Applied Nutrition Citrus Bergamot:
- Містить екстракт плодів Citrus bergamia.
- Формула заснована на рослинних поліфенолах.
- Капсульний формат підходить для щоденного прийому.
Цитрусовий бергамот є джерелом рослинних поліфенолів, включаючи природні сполуки з групи флавоноїдів. Такі компоненти можуть використовуватися у раціоні людей, які приділяють увагу підтримці серцево-судинної системи, ліпідного обміну та антиоксидантного захисту організму.
Переваги Applied Nutrition Citrus Bergamot:
- Підходить для раціону людей, які стежать за станом серцево-судинної системи.
- Може бути частиною щоденного харчування при увазі до ліпідного балансу.
- Доповнює раціон рослинними антиоксидантними компонентами.
Applied Nutrition Citrus Bergamot підійде дорослим, які хочуть додати до раціону джерело поліфенолів рослинного походження у зручному капсульному форматі. Продукт можна використовувати як частину збалансованого харчування та активного способу життя.
Як приймати Applied Nutrition Citrus Bergamot:
Приймати по 2 капсули на день, бажано під час їжі. Перед початком прийому проконсультуйтеся з лікарем.
Вміст елементів у 1й порції:
2 капсулиЕкстракт цитрусового бергамота (Citrus bergamia) (плід) (25:1) 1200 мг
- поліфеноли 456 мг
Інгредієнти
екстракт цитрусового бергамота (Citrus bergamia) (плід) (25:1) (38% поліфенолів), капсула (гідроксипропілметилцелюлоза, барвник (брильянтовий синій)), антизлежувальні агенти (стеарат магнію, діоксид кремнію).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Applied Nutrition |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.12 кг |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 2 капсули |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Країна виробника | Великобританія |
| Кількість в упаковці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 30 |
| Призначення | Антиоксиданти, Для імунної системи, Для серцево-судинної системи |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 890 ₴
