
Комплекс для травння Applied Nutrition Solutions Detox & Debloat, 60 капсул
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Applied Nutrition Solutions Detox & Debloat – добавка у капсулах з активованим вугіллям, коренем кульбаби, розторопшею, магнієм та імбиром для щоденного раціону і підтримки травного комфорту.
Особливості Applied Nutrition Solutions Detox & Debloat:
- Містить активоване вугілля, корінь кульбаби, розторопшу, магній та порошок кореня імбиру.
- Формула орієнтована на нутритивну підтримку травного балансу.
- Підходить для веганів і вегетаріанців, має Halal- та GMP-сертифікацію.
Активоване вугілля використовують у добавках завдяки його пористій структурі. Корінь кульбаби та розторопша належать до рослинних компонентів, які часто включають у формули для підтримки раціону після щільної їжі. Імбир традиційно застосовують у продуктах для травного комфорту, а магній доповнює формулу мінеральною складовою.
Переваги Applied Nutrition Solutions Detox & Debloat:
- Доповнює раціон рослинними компонентами та активованим вугіллям.
- Підходить для використання під час їжі.
- Може бути частиною збалансованого харчування при увазі до травного комфорту.
Applied Nutrition Solutions Detox & Debloat підійде дорослим, які хочуть додати до раціону капсульну формулу з активованим вугіллям, розторопшею, кульбабою, імбиром і магнієм. Продукт можна використовувати як частину щоденного харчування без заміни повноцінного раціону.
Як приймати Applied Nutrition Solutions Detox & Debloat:
Приймати по 2 капсули на день під час їжі. Перед початком прийому проконсультуйтеся з лікарем.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Applied Nutrition |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.12 кг |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 2 капсули |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Добавки | Мінерали |
| Країна виробника | Великобританія |
| Кількість в упаковці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 30 |
| Призначення | Для внутрішніх органів, Для очищення організму, Для травлення |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 575 ₴
