
Вуглеводно-електролітний порошок Applied Nutrition Endurance Breathe Energy & Hydration, 1.5 кг - Апельсин
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Applied Nutrition Endurance Breathe Energy & Hydration – порошкова вуглеводно-електролітна добавка для приготування напою, призначена для спортивного раціону під час тривалої фізичної активності.
Особливості Applied Nutrition Endurance Breathe Energy & Hydration:
- Формат порошку для змішування з водою.
- Містить вуглеводи та електроліти для раціону під час endurance-навантажень.
- Доповнений формулою Breathe Easy™ з охолоджувальним освіжаючим профілем.
Applied Nutrition Endurance Breathe Energy & Hydration поєднує вуглеводну основу та електроліти, які можуть бути частиною харчування під час тривалих тренувань, заїздів, пробіжок та інших видів навантаження на витривалість. Вуглеводи використовуються організмом як джерело енергії, а електроліти допомагають доповнити раціон мінералами, які особливо актуальні при активному потовиділенні.
Переваги Applied Nutrition Endurance Breathe Energy & Hydration:
- Підходить для використання до та під час тривалої фізичної активності.
- Може застосовуватися як частина плану вуглеводного завантаження.
- Підходить для бігунів, велосипедистів та інших спортсменів, які працюють на витривалість.
Applied Nutrition Endurance Breathe Energy & Hydration розрахований на людей, яким потрібен напій з вуглеводами та електролітами в період активного тренувального режиму. Концентрацію напою можна підбирати залежно від особистих потреб, формату навантаження та умов тренування.
Як приймати Applied Nutrition Endurance Breathe Energy & Hydration:
Змішати 1 порцію — 1 мірну ложку з гіркою (50 грамів) — з 500 мл води у пляшці та добре збовтати. Після змішування з водою вжити протягом 24 годин. Приймати 500 мл кожні 45–60 хвилин тренування або за потреби. Перед початком прийому проконсультуйтеся з лікарем.
Вміст елементів у 1й порції:
50 грамівЕнергетична цінність 800 кДж / 191 ккал
Жири 0 г
- насичені 0 г
Вуглеводи 47.8 г
- цукри 8.5 г
Білок 0 г
Сіль 0.5 г
Калій 60 мг
Хлорид 300 мг
Кальцій 41 мг
Магній 7.2 мг
Натрій 200 мг
Інгредієнти
мальтодекстрин, фруктоза, кислота (лимонна кислота), натуральний ароматизатор, хлорид натрію, барвники, карбонат кальцію, цитрат трикалію, цитрат тринатрію, підсолоджувачі (стевіолові глікозиди зі стевії, сукралоза), цитрат магнію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Applied Nutrition |
| Вага | 1500 г |
| Смак | Апельсин |
| Форма випуску | Порошок |
| Тип | Порошок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 1.6 кг |
| Висота в пакованні | 20 |
| Вміст порції | 50 грам |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 15 см |
| Країна виробника | Великобританія |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 30 |
| Призначення | Для підвищення витривалості, Для енергії і бадьорості |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 15 см |
- Ціна: 1 340 ₴
