
Вуглеводно-електролітний порошок Applied Nutrition Endurance Energy & Hydration, 1.5 кг - Апельсин
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Applied Nutrition Endurance Energy & Hydration – порошкова вуглеводно-електролітна добавка для приготування напою, призначена для спортивного раціону під час тривалої фізичної активності.
Особливості Applied Nutrition Endurance Energy & Hydration:
- Формат порошку для змішування з водою.
- Містить швидкорозчинні вуглеводи та електроліти.
- Підходить для використання до та під час тривалих endurance-навантажень.
Applied Nutrition Endurance Energy & Hydration поєднує вуглеводну основу та електроліти, які можуть бути частиною раціону під час тривалих тренувань, пробіжок, велозаїздів та інших видів навантаження на витривалість. Вуглеводи використовуються організмом як джерело енергії, а електроліти допомагають доповнити раціон мінералами, які особливо актуальні при активному потовиділенні.
Переваги Applied Nutrition Endurance Energy & Hydration:
- Може використовуватися як частина плану вуглеводного завантаження.
- Підходить для прийому під час тривалої фізичної активності.
- Зручний для бігунів, велосипедистів та спортсменів, які працюють на витривалість.
Applied Nutrition Endurance Energy & Hydration розрахований на активних людей, яким потрібен напій з вуглеводами та електролітами у період тренувального режиму або підготовки до спортивної події. Концентрацію напою можна підбирати залежно від особистих потреб, формату навантаження та умов тренування.
Як приймати Applied Nutrition Endurance Energy & Hydration:
Змішати 1 порцію — 1 мірну ложку з гіркою (50 грамів) — з 500 мл води у пляшці та добре збовтати. Після змішування з водою вжити протягом 24 годин. Приймати 500 мл кожні 45–60 хвилин тренування або за потреби. У межах стратегії вуглеводного завантаження можна приймати до 4 порцій на день разом із прийомами їжі або між ними. Мірні ложки дають приблизну вагу, для точності рекомендується використовувати ваги. Перед початком прийому проконсультуйтеся з лікарем.
Вміст елементів у 1й порції:
50 грамівЕнергетична цінність 800 кДж / 191 ккал
Жири 0 г
- насичені 0 г
Вуглеводи 47.8 г
- цукри 8.5 г
Білок 0 г
Сіль 0.5 г
Калій 60 мг
Хлорид 300 мг
Кальцій 41 мг
Магній 7.2 мг
Натрій 200 мг
Інгредієнти
мальтодекстрин, фруктоза, кислота (лимонна кислота), натуральний ароматизатор, хлорид натрію, барвники (буряковий червоний, брильянтовий синій FCF), карбонат кальцію, цитрат трикалію, цитрат тринатрію, підсолоджувачі (стевіолові глікозиди зі стевії, сукралоза), цитрат магнію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Applied Nutrition |
| Вага | 1500 г |
| Смак | Апельсин |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Порошок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 1.6 кг |
| Висота в пакованні | 20 |
| Вміст порції | 50 грам |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 12 см |
| Країна виробника | Великобританія |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 30 |
| Призначення | Для підвищення витривалості, Для енергії і бадьорості |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 12 см |
- Ціна: 1 340 ₴
