




Рукавички для фітнесу Power System PS-2550, Black - XL
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рукавички Power System збільшують можливість контакту з грифом штанги. Оскільки руки стають спітнілими під час тренування, вони можуть ковзати і призвести до травм, особливо якщо ви тримаєте тяжкості.
Використання рукавичок для фітнесу під час тренування допоможе вам уникнути всіляких травм та максимально убезпечити ваше тренування.
Рукавички допомагають запобігти появі мозолів та перешкоджають ковзанню рук по грифу штанги та робочій поверхні тренажера.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Power system |
| Колір | Чорний |
| Розмір | XL |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.35 кг |
| Висота в пакованні | 20 |
| Глибина в упаковці | 15 см |
| Країна виробника | Пакистан |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Тип | Рукавички |
| Ширина в упаковці | 4 см |
- Ціна: 590 ₴



