
Передтренувальник без кофеїну Nutrend Pump Shot, 60 мл - Веселка
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Nutrend Pump Shot – це передтренувальний комплекс без кофеїну у зручному форматі шот-напою, створений для підтримки організму під час інтенсивних і функціональних тренувань.
Особливості Nutrend Pump Shot:
- Не містить кофеїну та доданого цукру.
- Випускається у форматі готової до вживання порції.
- Оптимально підходить для вечірніх тренувань.
Формула продукту поєднує L-цитрулін малат, екстракт готу коли, холін і вітамін B6. Екстракт готу коли сприяє підтримці когнітивних функцій та концентрації уваги. Холін бере участь у нормальному метаболізмі жирів. Вітамін B6 сприяє нормалізації енергетичного обміну та підтриманню правильної роботи нервової системи.
Переваги Nutrend Pump Shot:
- Допомагає знизити рівень втомлюваності під час занять.
- Забезпечує нутритивну підтримку без використання стимуляторів.
- Максимально зручний для вживання безпосередньо перед активністю.
Комплекс призначений для активних людей і спортсменів, яким необхідна підтримка перед фізичними навантаженнями, особливо у вечірній час доби.
Як приймати Nutrend Pump Shot:
Випити 1 шот (60 мл) за 15 хвилин до фізичної активності. Максимальна добова доза — 60 мл. Не перевищуйте рекомендоване дозування. Призначено для безпосереднього вживання або розведення у спортивному напої. Перед вживанням збовтати (можлива поява осаду є нормальною). Перед початком прийому проконсультуйтеся з лікарем.
Вміст елементів у 1й порції:
60 млБета-аланін 2500 мг
L-цитрулін малат 2000 мг
L-аргінін 1000 мг
Екстракт готу коли 200 мг
Холін 300 мг
Вітамін B6 12 мг
Інгредієнти
вода, бета-аланін, L-цитрулін малат, L-аргінін, L-бітартрат холіну, регулятори кислотності (винна кислота, лимонна кислота), екстракт готу коли (Centella asiatica), консерванти (сорбат калію, бензоат натрію), піридоксину гідрохлорид, ароматизатор, підсолоджувачі (ацесульфам K, сукралоза, стевіолові глікозиди).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nutrend |
| Форма випуску | Рідина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.1 кг |
| Висота в пакованні | 8 |
| Вміст порції | 60 мілілітрів |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 5 см |
| Країна виробника | Чехія |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Об'єм, мл | 60 |
| Призначення | Для мозку, Для підвищення витривалості, Для енергії і бадьорості |
| Смак | Веселка |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Тип | Передтренувальні комплекси |
| Ширина в упаковці | 5 см |
- Ціна: 95 ₴
