-20%










Наушники Hator Hyperpunk 3 Hi-Res (ESH01) Black
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Короткий опис товару:
Тип: Накладні / Спосіб підключення: Дротове / Інтерфейс: Mini-jack (3.5 мм)
Тип: Накладні / Спосіб підключення: Дротове / Інтерфейс: Mini-jack (3.5 мм)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HATOR |
| Состояние | Новое |
| Вид наушников | Накладные |
| Тип разъема | mini jack 3.5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Ігрові навушники | Да |
| Интерфейс | 1 x mini-jack (3.5 мм) |
| Интерфейс подключения | Mini-jack (3.5 мм) |
| Конструкція навушників | Повнорозмірні |
| Мoдель | Hyperpunk 3 |
| Микрофон | Да |
| Способ подключения | Дротове |
| Термін гарантії, місяців | 24 |
- Цена: 1 080 ₴

