
Витамины и минералы VPLab UltraVit Kid's Multivitamin Gummies, 60 таблеток
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.VPLab UltraVit Gummies Kid's Multivitamin – це спеціалізований продукт для дітей, створений у формі смачних жувальних пастилок. Формула враховує потреби дитячого організму в мікронутрієнтах у період активного розвитку.
Особливості продукту для дітей:
- Адаптований профіль вітамінів та мінералів.
- Не містить основних алергенів (глютену, лактози).
- Приваблива для дітей форма та смак.
Вітаміни, що входять до складу, є важливими учасниками процесів формування кісткової тканини, когнітивного розвитку та роботи захисних систем організму. Продукт допомагає збагатити раціон дитини корисними речовинами, особливо якщо вона вибіркова в їжі.
Переваги UltraVit Gummies Kid's:
- Сприяє нормальному розвитку організму.
- Підтримує функціонування імунної системи.
- Допомагає підтримувати рівень енергії для активних ігор та навчання.
Продукт призначений для дітей віком від 3 років (або згідно з рекомендаціями спеціаліста).
Як приймати:
Дітям від 3 років приймати по 1-2 желейки на день (згідно з інструкцією на упаковці). Перед початком прийому обов'язково проконсультуйтеся з лікарем-педіатром.
Содержание элементов в 1й порции:
1 таблеткаВитамин А 315 мкг
Витамин С 10 мг
Витамин D3 5 мкг
Витамин Е 1,5 мг
Витамин В6 1 мг
Витамин В9 130 мкг
Витамин В12 3 мкг
Витамин В7 30 мкг
Витамин В5 2,6 мг
Йод 21 мкг
Цинк 1,35 мг
Холин 20 мкг
Инозитол 20 мкг
Ингредиенты
сироп глюкозы, сахар, вода, Е440 (пектин), Е330 (лимонная кислота), Е331 (цитрат натрия), натуральные ароматизаторы, красители: Е160а (бета-каротин), сок бузины, стабилизаторы: Е489, Е903
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | VPLab |
| Тип | Таблетки |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Высота в упаковке | 12 |
| Вміст порції | 1 жевательная таблетка |
| Вікова категорія | Дитячі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Комплекси вітамінів і мінералів | Вітамінно-мінеральні |
| Країна виробника | Великобританія |
| Кількість в упаковці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 60 |
| Назначение | Антиоксиданти, Для імунної системи, Для шкіри, волосся і нігтів, Для нервової системи |
| Пол | Жіноча, Чоловіча |
| Форма выпуска | Таблетки, Жувальні таблетки |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Цена: 325 ₴
