-23%


Электроодеяло Sencor SUB-2001B 180х130 см
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Электроодеяло Sencor SUB-2001B 180х130 см
Электроодеяло Sencor SUB-2001B дуже м'який повітряний баранець, шерпа. Японська технологія провідників гарантує надійність виробу. 9 цифрових налаштування температури з підсвічуванням. Можна прати завдяки знімному кабелю з пультом керування. Запобіжник з електронним захистом від перегріву. Автоматичне вимкнення у разі поломки . Функція автоматичного вимкнення через 3 години. Швидко нагрівається.
Характеристики:
- Тип: электроодеяло
- Материал: искусственная шерсть
- Потребляемая мощность: 160 Вт
- Размеры: 180х130 см
- Шнур питания: 2.3 м
- Цвет: синий
- Производитель: Sencor
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sencor |
| Длина | 180 см |
| Защита от перегрева | Да |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 160 Вт |
| Размер | Односпальный |
| Тип | Электрические одеяла |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 150 см |
- Цена: 3 763 ₴
